Árverések
Könyvkiadás
Leghamarabb záró árverések
Nemes urfi (Dorell Jósef)
Kikiáltási ár:3000FT
Jelenlegi ár:3000FT
Előadások az iszlámról
Kikiáltási ár:6000FT
Jelenlegi ár:6000FT
Szélrózsa I.
Kikiáltási ár:2500FT
Jelenlegi ár:2500FT
 

A nőkérdés/ The woman question
Eleanor Marx- Aveling Edward Aveling
Kossuth Könyvkiadó
kiadás éve: 1987
félvászon
jó állapotú
80 oldal
Ár: 880 Ft
Aqvincvm
Officina
kiadás éve: 1944
karton
jó állapotú
34 oldal
Ár: 660 Ft
Deutsche Plastik
Lill, Georg
Berlin
kiadás éve: 1925
félbőr
248 oldal
Ár: 2200 Ft
Deutsches Dichter-Album für 1859
Wien
kiadás éve: 1860
félvászon (korabeli)
Herausgegeben vom Deutsch-patriotischen herein für Osterreich in Wien. Versek.
188 oldal
Ár: 6190 Ft
Ein leben in der Arktis
Welzl Jan
Berlin
kiadás éve: 0
karton
jó állapotú
308 oldal
Ár: 660 Ft
European Fairy Tales
Sekorová, Dagmar
Albatros
kiadás éve: 1971
papír / puha kötés
169 oldal
Ár: 880 Ft
Franz Baron Nopcsa (Dedikált)
Tasnádi Kubacska, András
Magyar Természettud. Múzeum
kiadás éve: 1945
papír / puha kötés
"Klárinak szeretettel Bandi" dedikált példány! 8 képtáblával.
293 oldal
Ár: 5290 Ft
Geschichte der stadt Geisenheim
Struck, Wolf-Heino
Frankfurt Am Main
kiadás éve: 1972
vászon (borítós)
képekkel
383 oldal
Ár: 1070 Ft
Giotto (Carrá Carlo)
Carrá Carlo
Paris
kiadás éve: 0
papír / puha kötés
jó állapotú
91 oldal
Ár: 1100 Ft
Hilfsbuch Der Museumsarbeit
Hille,Rudolf Gertrud
Dresden
kiadás éve: 1953
félvászon
jó állapotú
182 oldal
Ár: 880 Ft
I'art du gothique et la renaissance
Boskovits Miklós
Budapest
kiadás éve: 1965
papír / puha kötés
jó állapotú
310 oldal
Ár: 1320 Ft
Interlude aux Bermudes pour oss 117
Bruce, Josette
Presses De La Cité Paris
kiadás éve: 1968
papír / puha kötés
188 oldal
Ár: 500 Ft
Lorsque manger remplace aimer
Roth, Geneen
Szerkesztői Kiadás
kiadás éve: 1991
papír / puha kötés
232 oldal
Ár: 750 Ft
Lufrezia von Ernft von sildenbruch
Berlin
kiadás éve: 1907
karton
jó állapotú
530 oldal
Ár: 1320 Ft
Museumskunde
Homburger, Otto
Ferdinand Hirt in Breslau
kiadás éve: 1924
papír / puha kötés
124 oldal
Ár: 880 Ft
Notre - Dame von Paris
Hugo Victor
Insel-Verlag Anton Kippenberg
kiadás éve: 1972
papír / puha kötés
jó állapotú
478 oldal
Ár: 715 Ft
Palomino
Steel, Danielle
Fabula Könyvkiadó Kft.
kiadás éve: 1993
papír / puha kötés
289 oldal
Ár: 730 Ft
Palomino
Steel, Danielle
Fabula Könyvkiadó Kft.
kiadás éve: 1996
papír / puha kötés
0 oldal
Ár: 690 Ft
Simple historie d'une famille
Macon, La Fille Du
nincs megadva
kiadás éve: 0
félvászon
Címlapja hiányzik. 6 metszett képpel.
301 oldal
Ár: 1320 Ft
Superstitious
Stine R.L.
Warner Books
kiadás éve: 1995
karton
jó állapotú
388 oldal
Ár: 1320 Ft
Összesen: 37
1·2


Az Abaúj Antikvárium 62. könyvárverése

2010. szeptember 8-án (szerdán) 17 órai kezdettel, MEDOSZ Hotel, Budapest VI. ker. Jókai tér 9. [PDF]

Az Abaúj Antikvárium 61. könyvárverése
Afrika könyvárverés


Az Abaúj Antikvárium 60. könyvárverése