Árverések
Könyvkiadás
Leghamarabb záró árverések
Nemes urfi (Dorell Jósef)
Kikiáltási ár:3000FT
Jelenlegi ár:3000FT
Előadások az iszlámról
Kikiáltási ár:6000FT
Jelenlegi ár:6000FT
Szélrózsa I.
Kikiáltási ár:2500FT
Jelenlegi ár:2500FT
 

A nyelvtudás hatalom - CD melléklettel
Fazekas Márta
Dokusoft
kiadás éve: 2004
papír / puha kötés ()
Nyaelvvizsgáztatási akkreditációs központ kiadványa.
335 oldal
Ár: 1750 Ft
Anglicizmusok (Angol kifejezések gyűjteménye)
Kundt Ernő, Dr.
Tankönyvkiadó
kiadás éve: 1961
félvászon
jó állapotú
311 oldal
Ár: 660 Ft
English dictionary for advanced learners
MacMillan Education
kiadás éve: 2006
papír / puha kötés
CD lemez nélkül.
1692 oldal
Ár: 4500 Ft
Legújabb magyar-német levelező és üzleti tanácsadó
Karády Ignácz
Franklin-Társulat
kiadás éve: 1886
félvászon
Illusztris, rajzos táblával. Szép példány!
351 oldal
Ár: 13200 Ft
Magyar kiejtési szótár
Fekete László
Gondolat Kiadó
kiadás éve: 1992
papír / puha kötés ()
212 oldal
Ár: 1030 Ft
Magyar-francia kisszótár
Eckhardt Sándor
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 1957
vászon
600 oldal
Ár: 600 Ft
Orosz-magyar kéziszótár
Gáldi László
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 1985
vászon ()
A kötéstábla elvált a könyvtestõl, a könyvtest egyben.
1120 oldal
Ár: 900 Ft
Angol nyelv haladóknak
Szentiványi Istvánné Dr.
Ikva Kiadó
kiadás éve: 1989
papír / puha kötés ()
190 oldal
Ár: 790 Ft
előjegyezhető
Angol-magyar szótár (Országh)
Országh László
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 1990
papír / puha kötés (null)
608 oldal
Ár: 1300 Ft
előjegyezhető
Angol-magyar szótár (Országh)
Országh László
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 1984
karton (null)
jó állapotú
606 oldal
Ár: 860 Ft
előjegyezhető
Angolra hangolva
Kovács János-Siptár Péter
Tankönyvkiadó
kiadás éve: 1989
papír / puha kötés ()
303 oldal
Ár: 790 Ft
előjegyezhető
Beszéljünk oroszul!
Havronyina, Sz.
Tankönyvkiadó
kiadás éve: 1978
vászon
jó állapotú,védő borítóval
238 oldal
Ár: 1740 Ft
előjegyezhető
Francia-Magyar szótár
Eckhardt Sándor
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 1986
karton (null)
jó állapotú
460 oldal
Ár: 1080 Ft
előjegyezhető
Gyakorlati német nyelvtan
Kiss Pál
Külker. Oktató és Továbbk. K.
kiadás éve: 1993
papír / puha kötés
0 oldal
Ár: 890 Ft
előjegyezhető
Horvát-magyar kisszótár
Hadrovics-Nyomárkay
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 2003
karton
jó állapotú
541 oldal
Ár: 1740 Ft
előjegyezhető
Idegen szavak és kifejezések szótára
Bakos Ferenc
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 1986
karton
jó állapotú
949 oldal
Ár: 1850 Ft
előjegyezhető
Latin kisokos - Nyelvtani összefoglaló
Éltető Ágnes (szerk.)
Animus Kiadó
kiadás éve: 1994
papír / puha kötés
jó állapotú
80 oldal
Ár: 640 Ft
előjegyezhető
Lengyel-magyar szótár (Varsányi István)
Varsányi István
Terra
kiadás éve: 1966
vászon ()
Kisszótár.
980 oldal
Ár: 1050 Ft
előjegyezhető
Magyar szinonimaszótár
O. Nagy Gábor-Ruzsiczky Éva
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 1978
vászon
593 oldal
Ár: 1300 Ft
előjegyezhető
Magyar-angol szótár
Országh László
Akadémiai Kiadó
kiadás éve: 1964
félvászon (null)
jó állapotú
493 oldal
Ár: 860 Ft
előjegyezhető
Összesen: 34
1·2


Az Abaúj Antikvárium 62. könyvárverése

2010. szeptember 8-án (szerdán) 17 órai kezdettel, MEDOSZ Hotel, Budapest VI. ker. Jókai tér 9. [PDF]

Az Abaúj Antikvárium 61. könyvárverése
Afrika könyvárverés


Az Abaúj Antikvárium 60. könyvárverése