Árverések
Könyvkiadás
Leghamarabb záró árverések
Nemes urfi (Dorell Jósef)
Kikiáltási ár:3000FT
Jelenlegi ár:3000FT
Előadások az iszlámról
Kikiáltási ár:6000FT
Jelenlegi ár:6000FT
Szélrózsa I.
Kikiáltási ár:2500FT
Jelenlegi ár:2500FT
 

A csókok átka
Czeizel Endre
Népszava Kiadó VÁllalat
kiadás éve: 1989
papír / puha kötés
285 oldal
Ár: 1070 Ft
A genetika regénye
Dubinyin, Ny.P.
Kossuth Könyvkiadó
kiadás éve: 1981
vászon (borítós)
280 oldal
Ár: 770 Ft
A házasélet abc-je
Aszódi-Brencsán
Medicina Kiadó
kiadás éve: 1976
papír / puha kötés
313 oldal
Ár: 585 Ft
A kerítõnõ tanítása
Dámódaragupta
Medicina Kiadó
kiadás éve: 1988
vászon (borítóval)
271 oldal
Ár: 780 Ft
A nőorvosnál
Dr. Kovács Lajos
Medicina Könyvkiadó
kiadás éve: 1964
kemény kötés
0 oldal
Ár: 890 Ft
A nőorvosnál
Dr. Kovács Lajos
Medicina Könyvkiadó
kiadás éve: 1974
kemény kötés
0 oldal
Ár: 970 Ft
A test dícsérete
Bejczi Szilvia - Bittó Ákos
Ringier Kiadó
kiadás éve: 0
papír / puha kötés
208 oldal
Ár: 880 Ft
Az ösztönök támadása
Szekeres Károly
Medicina Kiadó
kiadás éve: 1972
papír / puha kötés
205 oldal
Ár: 500 Ft
Modern test- és szépségápolás
Romváry Vilmos-Gerő Gábor
Natura
kiadás éve: 1978
karton
360 oldal
Ár: 700 Ft
Nincs mit felvennem!
Fedor Ágnes -Radó Zsuzsa
Magyar Téka
kiadás éve: 1947
papír / puha kötés (kiadói rajzos)
1 tábla öltöztetõ melléklettel. Számos illusztris rajzzal. Elsõ kiadás!
75 oldal
Ár: 4020 Ft
40 fölött sikeresen, boldogan - Négyessel kezdődik a jövő!
Pluta, Maren Von
Trivium Kiadó
kiadás éve: 2004
papír / puha kötés
170 oldal
Ár: 1390 Ft
előjegyezhető
A jólét és boldogság hét stratégiája
Rohn, Jim
Network Twenty One Hungary
kiadás éve: 1996
papír / puha kötés ()
226 oldal
Ár: 1090 Ft
előjegyezhető
A szerelem iskolája
Kahn, Fritz dr.
Medicina Könyvkiadó Vállalat
kiadás éve: 1968
vászon (null)
Papír védõborítóban.
382 oldal
Ár: 1520 Ft
előjegyezhető
A természet patikája
Oláh Andor, Dr.
Kossuth Könyvkiadó
kiadás éve: 1989
papír / puha kötés ()
112 oldal
Ár: 590 Ft
előjegyezhető
Akupresszúra otthon
Wagner, Dr.Franz
Medicina Könyvkiadó
kiadás éve: 1990
papír / puha kötés (null)
jó állapotú
80 oldal
Ár: 750 Ft
előjegyezhető
Beszél (?) a kéz
Guy, Jen Van
Planétás Kiadó
kiadás éve: 1988
papír / puha kötés (null)
134 oldal
Ár: 800 Ft
előjegyezhető
Egészség Isten patikájából
Treben, Maria
Hunga-Print
kiadás éve: 1990
karton (null)
jó állapotú
119 oldal
Ár: 1520 Ft
előjegyezhető
Egészség Isten patikájából
Treben, Maria
Hungaprint Kiadó
kiadás éve: 1990
karton
jó állapotú
119 oldal
Ár: 1300 Ft
előjegyezhető
Gyermekbetegségek
Treben, Maria
Ökoszervíz Kft.
kiadás éve: 1991
papír / puha kötés (null)
jó állapotú
112 oldal
Ár: 805 Ft
előjegyezhető
Gyógyíthatsz
Silva, José - Stone, Robert
Agykontroll GMK.
kiadás éve: 1990
papír / puha kötés (null)
jó állapotú
225 oldal
Ár: 1080 Ft
előjegyezhető
Összesen: 30
1·2


Az Abaúj Antikvárium 62. könyvárverése

2010. szeptember 8-án (szerdán) 17 órai kezdettel, MEDOSZ Hotel, Budapest VI. ker. Jókai tér 9. [PDF]

Az Abaúj Antikvárium 61. könyvárverése
Afrika könyvárverés


Az Abaúj Antikvárium 60. könyvárverése